Kaip naudotis

 

NAUDOJIMASIS AIKŠTELĖMIS

Stovėjimo aikštelės Oro uoste valdomos vaizdo kameromis. Privažiavus prie kelio užtvaro ir sustojus prieš „STOP“ liniją, kamera nuskenuos automobilio valstybinį numerį ir Jūs būsite įleisti į aikštelę. Nuskaitytas numeris iš karto patenka į atsiskaitymo įrangos sistemą (kasą), tad grįžus iš kelionės ar pasitikus artimuosius bei kasoje suvedus savo automobilio valstybinį numerį, bus apskaičiuota stovėjimo trukmė. Norėdami susimokėti už paslauga
s, kasos ekrane suveskite savo automobilio valstybinį numerį ir atlikite mokėjimą Jums patogiu būdu (grynaisiais, banko kortele arba išmaniąja „uniPark“ atsiskaitymo programėle), po apmokėjimo Jums bus skirtos 15 minučių išvažiuoti.

Automobilio stovėjimo vietą galite užsisakyti internetu www.parkavimasorouoste.lt, tačiau į aikšteles įleidžiami ir iš anksto neregistruoti automobiliai. Automobilio stovėjimo vietą užsisakant internetu, galite pasirinkti ir išankstinio apmokėjimo galimybę.

APMOKĖJIMO TVARKA

Aikštelės pagal stovėjimo trukmę yra skirstomos į ilgalaikio (P4 ir P7) ir trumpalaikio stovėjimo (PC, P2, P3). Trumpalaikio stovėjimo aikštelėse kaina už automobilio stovėjimą skaičiuojama valandos įkainiu, tuo tarpu ilgalaikėse – paros.

Visose apmokėjimo kasose galima atsiskaityti ne tik grynaisiais pinigais, bet ir banko kortelėminaudojimasiss ar naudojant išmaniąją „uniPark“ programėlę. Modernaus dizaino kasų ekranuose trimis kalbomis (LT, ENG, RU) pateikiama detali informacija, kaip atlikti mokėjimą. Todėl prašome stebėti instrukciją, kad mokėjimas vyktų sklandžiai.

Norėdami susimokėti už paslaugas, kasos ekrane suveskite savo automobilio valstybinį numerį ir atlikite mokėjimą Jums patogiu būdu (grynaisiais, banko kortele arba išmaniąja „uniPark“ atsiskaitymo programėle ją galite atsisiųsti pritaikytą Android ir iOS operacinėms sistemoms). Klientams, pasirašiusiems sutartį su UAB „Stova“, galioja sutartyje nurodyta atsiskaitymo tvarka.

KAIP ATLIKTI INTERNETINĘ REZERVACIJĄ

1. Pasirinkite planuojamo atvykimo į aikštelę bei išvykimo iš jos laikus www.parkavimasorouoste.lt:

2. Pasirinkite aikštelę ir paspauskite „Pirkti“.

3. Užsakymo formoje suveskite automobilio valstybinį numerį  (pvz. ABC123) bei kitą prašomą informaciją. Užpildę visus privalomus laukus, spauskite „Užsakyti“.

4. Peržiūrėkite, ar pateikta informacija yra teisinga, ir patvirtinkite užsakymą spausdami „Užsakyti“.

5. Pasirinkite mokėjimo būdą ir būsite nukreipti į mokėjimo platformą. Sumokėję už paslaugas, nurodytu elektroniniu paštu sulauksite užsakymo patvirtinimo.

Į aikštelę galėsite įvažiuoti, kai vaizdo kameros nuskaitys automobilio valstybinį numerį. Atvykstant į Oro uostą su savimi nereikia turėti jokių papildomų užsakymo patvirtinimų.