Aikštelės ir kainos

Vilniaus oro uoste siūlome galimybę rinktis iš penkių stovėjimo aikštelių, valdomų valstybinių numerių nuskaitymo sistema.

P4, P7 ir P6 – ilgalaikio stovėjimo aikštelės, skirtos tiems, kurie išvyksta ilgesniam laikotarpiui. Stovėjimo aikštelės nutolusios nuo oro uosto apie 100 metrų.

P4 (žalioji zona) tai – moderni, naujausia daugiaaukštė aikštelė oro uoste. Jūsų automobilis, kol būsite išvykęs, bus apsaugotas nuo sezoninių kritulių arba saulės kaitros. Platūs pravažiavimai, modernus apšvietimas ir daugiau ne 700 vietų. Pasirinkite šią aikštelę savo kelionės metu!

Trumpalaikio stovėjimo aikštelės (P2, P3, PC), esančios arčiau terminalo, skirtos svečiams pasitikti ar išlydėti. Patogi infrastuktūra leis nesunkiai pasiekti išvykimo ar atvykimo terminalus.

Atkreipiame dėmesį, kad Jūsų patogumui centrinėje aikštelėje (PC), esančioje šalia atvykimo terminalo, vieną kartą per 3 valandas automobilio stovėjimo paslauga pirmąsias 15 minučių teikiama nemokamai.

Vilniaus oro uoste taip pat siūlome išbandyti paslaugą skubantiems – BLIC+. Į šią paslaugą įeina automobilio vidaus ir išorės plovimas, greitosios patikros (angl. Fast track) kuponai bei automobilio parkavimas artimiausioje Vilniaus oro uosto aikštelėje PC. Paslaugos veikimas labai paprastas:

  1. Užsakykite paslaugą internetu ir atsispausdinkite atsiųstą PDF sutartį.
  2. Automobilį pastatykite PC aikštelėje BLIC automobiliams pažymėtose vietose.
  3. Atspausdintą sutartį, automobilio raktelius bei dokumentus atsineškite į Pack and Fly salelę, esančią išvykimo terminale antrame aukšte. Ten supildysite likusius dokumentus ir paliksite automobilio raktelius.
  4. Grįžę po kelionės užsukite į Pack and Fly salelę, pasiimkite automobilio raktelius ir dokumentus, o švarus automobilis Jūsų lauks toje pačioje aikštelėje.

BLIC+ paslaugos įkainiai priklauso nuo pasirinktos parkavimo trukmės.

STOVĖJIMO ĮKAINIAI